Цими днями у приміщенні готелю “Україна” в Києві відбувся сьомий фестиваль “Крила” — простір психологічної підтримки, саморозвитку та натхнення.
У заході взяли участь не лише психологи та спеціалісти допомагаючих професій, а й усі охочі, хто прагне саморозвитку та піклується про своє ментальне здоров’я.
Організаторка фестивалю Наталія Прилипко розповіла, що ідея заходу з’явилася після початку повномасштабного вторгнення, коли вона зрозуміла, що людям необхідний простір для емоційного відновлення.
“Цей фестиваль — про силу та перезавантаження. Він особливо важливий для жінок, які живуть із синдромом відкладеного життя, сподіваючись, що колись, після війни чи інших змін, нарешті можна буде зайнятися собою. Насправді до себе треба звертатися завжди. Бо жінка дає підтримку – нашим захисникам, дітям, близьким”, – підкреслила Наталія Прилипко.
Програма заходу включала арт-терапевтичні техніки, майстер-класи, тілесні практики, трансформаційні ігри та багато іншого, що допомагає впоратися з емоційним навантаженням і знайти баланс у житті.